Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 3. a 5. třída v Lanškrouně

3. a 5. třída v LanškrouněDatum konání:
23.10.2019

23. října žáci 3. a 5. třídy strávili celé dopoledne  v Lanškrouně. Nejprve navštívili Společenský dům. Nádherná pohádka, " Sněhová královna v ledovém království ", zaujala beze zbytku a důkazem byl závěrem bouřlivý potlesk.  A co bylo nejlepší? Děti si mohly s herci na pódiu společně zatančit. Další návštěva nás již podruhé zavedla do knihovny v Lanškrouně. Žáčci s nadšením poslouchali poutavé vyprávění v podání p. Ivy Semlerové. Dozvěděli se, jak to vlastně všechno v knihovně " funguje ". Žáci si mohli půjčit knihu domů. Celé oddělení si prošli, vše si důkladně prohlédli, zahráli si nejrůznější hry. Jen neradi se s knihovnou loučili. 

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat p. Ivě Semlerové za milé přijetí. Svým citlivým a profesionálním přístupem si okamžitě získala zájem  všech dětí. A co říct závěrem? Žáci naší školy dostali od p. Semlerové pochvalu za aktivní přístup a vzorné chování.

Divadlo v Lanškrouně