Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 47. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže

47. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže



Datum konání:
20.5.2021

47. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže

Školní rok 2020/2021 byl plný nesmírných zvratů, příkazů, zákazů, improvizací a nejistot. Co zůstalo stejné? I letos uspořádalo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska již 47. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže.

Naše děti se s chutí a nadšením zapojily do literární i výtvarné kategorie. Jejich úsilí nezůstalo bez odezvy. První stupeň nás reprezentoval překrásnými malbami. V okresním kole získala Eliška Fiebigerová druhé místo (kategorie ZŠ1) a Tina Barnetová třetí (kategorie ZŠ2). Obě dívky postoupily do krajského kola. Jejich obrázky se neztratily ani tam a Eliška i Tina obsadily shodně třetí místo.

V literární části se dětem vedlo opravdu skvěle. V kategorii L1 (tedy 5. ročník) by pomyslnou zlatou medaili získal Erik Mareš a bronzovou pak David Štefan. Erik své prvenství obhájil i v krajském kole.

Na druhém stupni též mladí spisovatelé nezaháleli. V okresním kole naprosto ovládli kategorii L2 (6. a 7. ročník), kde sebrali všechna tři místa (první Natálka Chládková, druhý Kristián Holubec a třetí Alena Kristková). Kategorii L3 vyhrála Eliška Chládková (8. ročník) a společně s ostatními postoupila do kola krajského. I zde měly jejich literární práce úspěch a Alence Kristkové jistě udělala velkou radost první příčka a Natálce příčka třetí.

Všem mladým umělcům gratulujeme k senzačním úspěchům a Eriku Marešovi a Alence Kristkové držíme palce v celostátním kole. Jsme na všechny velice hrdí!

Požární ochrana očima dětí a mládeže - Týna Beranová Požární ochrana očima dětí a mládeže - Eliška Fiebigerová

Čtvrtý výjezd Pepika Haspekla - Kristian Holubec

Hasič Matěj a jeho výjezd - Erik Mareš

JAK JSEM POZNAL SVÉHO NEJLEPŠÍHO PŘÍTELE - Natalie Chladkova

NEHODA NA PŘEJEZDU - Alena Kristkova

Odvážná Bára - Eliška Chládková

OSLAVIČKA

Výsledky-POODM-2021-krajske-kolo