Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > A OPĚT VYHRÁVÁME...

A OPĚT VYHRÁVÁME...Datum konání:
23.11.2020

WOCABEE

Naše škola zakoupila pro příští 2 měsíce všem žákům druhého stupně přístup do aplikace Wocabee (na jaře jsme využili bezplatnou zkušební dobu), kde se hravou formou budou učit slovní zásobu anglického jazyka. V této době příliš jiných způsobů, jak dětem slovíčka zadat a následně ověřit, zda je alespoň viděly, není. Vyučující zde uvidí, kolikrát si děti zadaná slovíčka prošly, a i které jim dělalo problémy. Navíc při vytváření „balíků“ učitel zadává maximálně 20 slovíček, děti se tak nemusí učit celé oddělení lekce, ale jen ta nejdůležitější. Věříme, že i toto přispěje ke zpestření distanční výuky.

 

Mgr. Michal Moravec

 

 A OPĚT VYHRÁVÁME...

S potěšením oznamujeme, že žáci devátého ročníku naší školy opět vyhráli okresní kolo v procvičování anglických slovíček v aplikaci Wocabee. Krajské kolo začíná již zítra (úterý 17.11.) a potrvá pouze do pátku 20.11. Věříme, že se žáci opět semknou a pokusí se uspět i na krajské úrovni. Za zmínku stojí také fakt, že v okresním kole se žáci osmé třídy umístili na třetím místě, šesťáci skončili čtvrtí a sedmáci pátí. Čtyři umístění v první pětce pro naší školu! Moc děkujeme všem, kteří se snažili nahrát co nejvíce bodů a přejeme hodně štěstí deváťákům v krajském kole.

Gratulujeme a touto cestou děkuji panu učiteli Michalu Moravcovi za přihlášení žáků do soutěže a zadávání slovíček.

Mgr. Michal Moravec

 

VYHRÁLI JSME KRAJSKÉ KOLO!!!

WocaBee podzimní šampionát. S velkou radostí oznamujeme, že naše 9. třída nahrála v kraji nejvíce WocaPoints=1720 v průměru na žáka denně během soutěžního týden 17.11.-20.11. 2020 a vyhrála 1.místo v krajském kole (Pardubický kraj) soutěže Podzimní WocaBee šampionát. Naši deváťáci získávají diplom + aplikaci WocaBee zdarma do konce školního roku a sladký balíček od partnera soutěže e-shopu Anton Toma. Od úterý 24.11.-27.11. 2020 soutěží celá třída v celostátním kole. Pokud uspějí, bonusem pro ně bude i postup do speciálního Česko-slovenského finále! Podpořte naši úspěšnou devátou třídu laikem, vzkazem. Blahopřejeme k úspěchu. Děkuji panu učiteli Michalu Moravcovi za podporu žáků a přípravu slovíček.