Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Adaptační den šesté třídy

Adaptační den šesté třídyDatum konání:
7.9.2017

 

Ve čtvrtek 07. 09. 2017 se žáci šestého ročníku ZŠ Výprachtice zúčastnili spolu se svým třídním učitelem Michalem Moravcem a panem učitelem Grossmannem adaptačního kurzu. Hned zrána jsme se vydali do sázavských lesů, abychom na čerstvém vzduchu blíže poznali jeden druhého a utužili kolektiv, jehož součástí budeme nadcházející čtyři roky. Cestou jsme zdolali po svržených kládách a zrádných kluzkých kamenech nevyzpytatelný potok a s příchodem na místo určení se na nás usmálo i slunéčko. Nejprve se žáci za pomoci připravených otázek poznávali více mezi sebou a poté již následovaly hry s lanem, ringem a provázky, kde se děti učily spolupracovat, pomáhat si, ale i přijímat neúspěch z prohry. Zaslouženou odměnou nám pak byly nad ohněm opečené buřty. Na zpáteční cestě jsme se ještě zašli podívat alespoň k okrajům místních jeskynních útvarů a s dobrou náladou se vrátili do svých domovů.

Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída  Adaptační den 6. třída