Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Adaptační kurz sedmé třídy

Adaptační kurz sedmé třídyDatum konání:
18.10.2021

Adaptační kurz sedmé třídy

Ve dnech 20. a 21. 10. se sedmáci zúčastnili adaptačního kurzu v Dolní Čermné. Ve skupinkách, které si sami pojmenovali jako Bubbles, Cukříci a Svaťouškové, plnili nejrůznější úkoly - stavěli a oživovali golema, prošli stezku odvahy, dobývali pevnost Boyard. Vyzkoušeli si především týmovou práci, kde by bez vzájemné spolupráce jen těžko došli do cíle. Věříme, že si společný čas užili.

Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy
Adaptační kurz sedmé třídy