Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Akce ve školní jídelně

Akce ve školní jídelněDatum konání:
14.6.2022

Akce ve školní jídelně

V úterý 14.6.2022 proběhla ve školní kuchyni po roce opět akce ve spolupráci s firmou Bidfood. Oběd tento den přijeli uvařit šéfkuchaři z Gastro teamu – za Banquet sous vide pan Pavel Smékal a za Bonduelle pan Petr Janů. Menu tohoto dne byl drůbeží vývar s celestýnskými nudlemi, hovězí svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem a jako dezert dýňové koblížky s citronovým tvarohem a borůvkovým žahourem. Naší akce se zúčastnil i obchodní zástupce firmy Bidfood pan František Ondráš a samozřejmě zaměstnanci naší školní jídelny. Byl to zajímavý a přínosný den, všem zúčastněným moc děkujeme. Doufáme, že i strávníci byli spokojeni a oběd jim chutnal.

 

Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně
Akce ve školní jídelně