Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > AMAVET 2017

AMAVET 2017Datum konání:
3.2.2017

AMAVET

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala již X. ročník soutěže Festival vědy a techniky po děti a mládež v Pardubickém kraji. Soutěžní kategorie jsou: Junior (žáci ZŠ a příslušných ročníků gymnázií) a Středoškolák.

Naši žáci se účastnili v kategorii Junior s projekty Oxidační čísla (Kateřina Lerchová 8. třída) a Potravinářská barviva (Klára Grossmannová a Sára Holubcová 6. třída). Konkurence byla velice silná. Okresního kola, které se konalo v Lanškrouně 10. 2. 2017, se v naší kategorii účastnilo více jak 70 projektů.

Naši reprezentanti statečně bojovali, ale postup do krajského kola zůstal tentokrát jen přáním.

 

Školní kolo AMAVET 2017  Školní kolo AMAVET 2017  Školní kolo AMAVET 2017

Školní kolo AMAVET 2017  Školní kolo AMAVET 2017  Školní kolo AMAVET 2017