Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Anglický jazyk jinak ..

Anglický jazyk jinak ..Datum konání:
20.10.2021

Anglický jazyk jinak ...

I v letošním roce spolupracujeme s rodilým mluvčím. Každý měsíc mají žáci možnost konverzace s panem Simonem Barlowem, což je pro ně zpestření vyučovací hodiny a zdroj nových informací. Dnes si žáci za přítomnosti rodilého mluvčího zkusili v anglickém jazyce navrhnout vlastní "vysněný" dům. Někteří žáci byli průběžně vysíláni, aby panu Barlow ukázali školu a předali mu co možná nejvíce informací, čímž si v praxi procvičili angličtinu ještě víc, než jen v učebně.

A jak se jim m dařilo? Výborně. Malé nahlédnutí do výuky.

Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..
Anglický jazyk jinak ..