Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Anglický jazyk – výuka jinak

Anglický jazyk – výuka jinakDatum konání:
11.10.2019
Datum ukončení:
30.6.2020

Anglický jazyk – výuka jinak

V pátek 11. 10. měli žáci osmé a deváté třídy již podruhé výuku anglického jazyka obohacenou o přítomnost Čechoameričanky paní Soni Doleček. Tentokrát bylo hlavní téma shopping - nakupování. Jazyková učebna se proměnila v "supermarket" s různým druhem zboží a děti podle anglicky sepsaných nákupních seznamů "nakupovaly". Vyzkoušely si tak v praxi, jak se ptát na určité zboží, cenu, reagovat na nečekané dotazy či připomínky "prodávající", nebo nějakou položku z různých důvodů vrátit a koupit jinou. Využití anglického jazyka v situaci, která alespoň částečně připomíná realitu, bylo pro žáky hodnotnou zkušeností a my se již nyní těšíme na další setkání s paní Soňou.

 Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou Angličtina s Čechoameričankou


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů