Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Atletické přebory 1. stupně

Atletické přebory 1. stupněDatum konání:
28.6.2023

Atletické přebory 1. stupně

Již po třetí se v naší škole uskutečnily atletické přebory pro žáky prvního stupně. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách: ve skoku dalekém, hodu míčkem, sprintu na 50m a vytrvalostním běhu. Ve všech disciplínách byly vidět velké rozdíly mezi jednotlivými žáky. Mezi sportovci se tak našli i ti, kteří si domů odnášeli i tři zlaté medaile. Některé výkony nás opravdu překvapili. Někteří byli sami překvapeni až dojatí, že zvládnou něco, co si nedokázali ani představit. Musí se jen najít příležitost a taky odhodlání.  

Děkujeme všem deváťákům, vyučujícím prvního stupně a asistentkám za skvělou práci a organizaci dne.

Sportu zdar!

Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně
Atletické přebory 1. stupně