Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Atletické přebory - Lanškroun

Atletické přebory - LanškrounDatum konání:
29.5.2019

     Ve středu 29. 5. 2019 jsme byli s dětmi z I. stupně pozváni na Atletické přebory na Stadion Romana Šebrleho do Lanškrouna. Vybráno bylo 24 nejlepších atletů ze všech pěti tříd. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – skok daleký, hod míčkem, vytrvalostní běh (400, 600 a 800 metrů) a sprint na 60 metrů. I přes nepřízeň počasí se našim dětem velmi dařilo. Dohromady vybojovaly 14 medailí. Domů jsme se vraceli s dobrým pocitem.  Jsme pyšní na to, že se žáci naší malé školy mezi dětmi z města vůbec neztrácí. Všem, kteří nás tak výborně reprezentovali, patří velký dík.

 

Ocenění žáci:

Tereza Hegerová (1. třída) – skok daleký – zlato, běh 400 m – stříbro

Martin Smejkal (1. třída) – běh 400 m – zlato, hod – bronz

David Krystejn (1. třída) – běh 60 m – bronz

Erik Mareš (3. třída) – běh 60 m – bronz

Štěpánka Lerchová (4. třída) – běh 600 m – bronz

Šimon Heger (5. třída) – skok daleký – zlato, běh 800 m – zlato

Ondřej Chaloupek (5. třída) – hod – zlato, běh 800 m – bronz

Lucie Grossmannová (5. třída) – skok daleký – bronz

Sabina Matějková (5. třída) – běh 800 m – bronz

Filip Hauk (5. třída) – běh 60 m – bronz

 Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun Atletické přebory Lanškroun