Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Atletické přebory školy

Atletické přebory školyDatum konání:
23.6.2021

První atletické přebory

23. června proběhl první ročník atletických přeborů pro první stupeň. Dívky a chlapci poměřili své síly v hodu, běhu a skoku. Rozdali jsme 15 sad medailí. Někteří borci vystoupali na „bednu“ i 3 x . Během závodů mohli atleti vyzkoušet i netradiční disciplíny. Všichni jsme si dnešní den užili. Všem gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům.

Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň Atletické přebory 1. stupeň