Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Besídka ke Dni rodiny

Besídka ke Dni rodinyDatum konání:
21.5.2015

V letošním roce se besídka konala pro všechny rodinné příslušníky.  A jak premiéra dopadla? Samozřejmě se velmi povedla (jako vždycky). Sál plný rodičů se jistě dobře bavil a děti mají radost z dobře vykonané práce. Děkujeme všem, kteří se na organizaci podíleli, dětem za snahu a učitelům za trpělivost. Rodičům patří díky za to, že přišli a podpořili děti v jejich snažení.

 

Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny  Besídka ke Dni rodiny

více foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů