Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách

Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitáchDatum konání:
3.5.2017

Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" si pro žáky prvního stupně připravili naši deváťáci. V projektu se objevilo šest stanovišť, na kterých se mohli malí žáčci seznámit s prvky bezpečnosti při různých aktivitách. Samozřejmostí byly i praktické úkoly a ukázky. Jednotlivá stanoviště a jejich náplň: lyže a bezpečnost na svahu, skateboard a nutná výbava, chodci a jejich povinnosti, autosedačky a povinnost se poutat, cyklisté a jejich vybavení, bruslení na ledě i na in-linech.

P1330077 – kopie.JPG Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" P1330082 – kopie.JPG Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách"  Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách"