Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Bruslení 2. – 5. ročník

Bruslení 2. – 5. ročníkDatum konání:
22.3.2018

Bruslení 

Ve čtvrtek 22. března 2018 jsme objednaným autobusem vyrazili do Lanškrouna za jedním ze zimních sportů, a tím je bruslení na ledě. Hala B. Modrého byla zarezervovaná jen pro nás, a tak jsme si sportování řádně užili. Nejdříve jsme se museli obout do bruslí, nasadit přilby, navléci rukavice, abychom byli dobře chráněni, a poté jsme mohli vyrazit na ledovou plochu. Ti, co se s bruslemi a ledem seznamovali poprvé, byli opatrní a ze začátku si jen tak cupitali kolem mantinelu, některým pomohla plastová opora. Zdatnější bruslaři neotáleli a hned předváděli bruslařské umění. Po půl hodině už nikdo neměl obavy a bruslení si užívali všichni. Paní učitelky nevěřily vlastním očím, jak se bruslení všem zalíbilo. Všichni žáci se totiž moc snažili. Po návrtu do školy jsme zhodnotili sportovní dopoledne. Závěrem bylo nadšení, radost a hlavně veliký zájem dětí tuto akci zopakovat.

                                                                                                                                                  Mgr. Žaneta Fiebigerová

Bruslení druhého stupně bylo poznamenáno menším zájmem. Asi to odpovídá době. Ti, co se bruslení zúčastnili, si ho užili. Byla tam sranda, hráli se hry, soutěžilo se a došlo také na hokej. Nikomu se nic nestalo, ale nějaké modřiny asi budou. To přebolí, ale ty vzpomínky a zážitek zůstane. Ten nám nikdo nevezme. Tak zase někdy sportu a zážitkům zdar!!!

Buslení - 2.jpg  Bruslení - 3.jpg  Bruslení - 4.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů