Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Budujeme...

Budujeme...Datum konání:
24.9.2018

   Prázdniny byly v letošním roce na naší škole nejen obdobím odpočinku, ale i stavebních prací. V rámci projektu MAS: „Stavební úpravy přírodovědné laboratoře a vybudování bezbariérového přístupu“ byla vybudována vertikální svislá plošina, která zajišťuje bezbariérový přístup ke všem učebnám v budově školy. Součástí tohoto projektu bylo též vybudování přírodovědné laboratoře, která byla slavnostně otevřena na počátku léta 2018. Druhým projektem, který jsme o letošních prázdninách dokončili, byl projekt v rámci neformálního a zájmového vzdělávání „Od řemesla k informatice“. V rámci tohoto projektu byla vybudována keramická dílna a od října tohoto roku budou na ZŠ J. Pravečka Výprachtice otevřen kroužek Keramika. Který je určen nejen pro žáky naší školy, ale v případě zájmu i pro rodiče. Druhou část tohoto projektu tvořil nákup stavebnic Fischertechnik, které umožní žákům nejen rozvoj manuálních dovedností při sestavování různých modelů, ale i možnost získání základních dovedností při jejich programování a oživování.

     Pro letošní školní rok plánujeme, vybudování učebny jazyků a učebny informatiky. Žádost o dotaci již byla podána a čekáme na její schválení.

Text: Jiří Formánek + foto Romana Prokopová

Stavebnice Stavebnice IMG_20180919_144004.jpg Pec IMG_20180919_144300.jpg  výtah

Programování stavebnic  Chemie a fyzika Chemie a fyzika


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů