Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ČECHOAMERIČANKA VE VÝUCE

ČECHOAMERIČANKA VE VÝUCEDatum konání:
20.9.2019

ČECHOAMERIČANKA VE VÝUCE

Dne 13. 09. došlo na naší škole v rámci výuky anglického jazyka k prvnímu setkání žáků 9. a 8. třídy s Čechoameričankou paní Soňou Doleček. Ta jim v první části vyučovací hodiny představila sebe i základní reálie města Filadelfie, kde 15 let pobývala a následně velmi poutavě a s energií sobě vlastní přiblížila žákům život školáků a teenagerů v USA. Ve svém vyprávění se zaměřila především na školství a dostupnost služeb, obé tolik rozdílné od toho, na co jsou děti zvyklé u nás. Vše samozřejmě plynulou a pro žáky srozumitelnou angličtinou. Poté došlo i na předem připravené dotazy žáků. Její přítomnost rozhodně obohatila výuku a my se již nyní těšíme na další setkání a společné aktivity v anglickém jazyce.

Čechoameričanka ve výuce Čechoameričanka ve výuce Čechoameričanka ve výuce Čechoameričanka ve výuce ff.jpg