Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Co nového po prázdninách ve škole?

Co nového po prázdninách ve škole?Datum konání:
2.9.2021

Co nového ve škole?

Během prázdnin se stává tradicí, že se ve školách buduje, opravuje, maluje.

A naše škola není výjimkou. Malovalo se a zlepšovalo se prostředí pro naše žáky a pedagogy. Chodby prvního podlaží září novotou. Nové nástěnky zdobí stěny. Výklenek po dveřích vyplnila elegantní skříň vyrobená panem Miroslavem Faltou. Slouží na poháry pro vítěze sportovních a jiných soutěží. Na celém patře došlo k výměně dveří. Ty nám dodala firma Podlahy Sedláčkovi.

Nezapomínáme ani na provozní zaměstnance, kterým byla pro usnadnění práce zakoupena sušička na prádlo a nová lednička. Téměř všechny práce zvládl náš šikovný pan školník Jiří Chaloupek a Jiří Formánek. Touto cestou jim děkuji.

 IMG_20210924_104532.jpg