Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Co nového ve škole?

Co nového ve škole?Datum konání:
5.9.2019

Co nového ve škole?

Naši školu v současnosti navštěvuje 126 žáků.

Přivítali jsme 10 prvňáčků. Jejich vyučující se stala Mgr. Žaneta Fiebigerová. Ve druhé (12 žáků) a čtvrté (9 žáků) třídě je třídní učitelkou Mgr. Blanka Štraufová DiS. Ve třetí třídě s 18 žáky předává zkušenosti Mgr. Hana Katzerová, ve čtvrté třídě většinu předmětů vyučuje Mgr. Martina Grusová, která se vrátila po mateřské dovolené. Pátou třída se 14 žáky je vzdělávána Mgr. Michaelou Šulcovou.

V šesté třídě (21 žáků) je třídní učitelkou Mgr. Alena Machová. V sedmé třídě drží ochranná křídla nad 15 žáky třídní učitelka Mgr. Lucie Jindrová. V osmé třídě pečuje o 11 žáků třídní učitel Mgr. Michal Moravec (metodik prevence) a o 9 třídu se stará Mgr. Pavlína Stříbrná (16 žáků).

Důležitým členem sboru je asistentka pedagoga a školní asistentka Zuzana Pfeiferová.

Netřídní učitelé: Mgr. Jiří Formánek, zástupce ředitelky školy a výchovný poradce; Bc. Petr Grossmann metodik ICT, koordinátor EVVO; Mgr. Eva Mrázová, Mgr. Hana Chládková, ředitelka školy Mgr. Romana Prokopová.

Školní družina otevřela dvě oddělení se 41 žáky. Nově je možné využít družinu až do 16:00 hodin. Vedoucí vychovatelka Alena Nožková působí v prvním oddělení, kde je 22 dětí. Ilona Matějková DiS. vede druhé oddělní, ve kterém je 19 žáčků.

Provozní zaměstnanci: O výbornou domácí kuchyni se stará vedoucí jídelny Jaroslava Skalová, vedoucí kuchyně Jana Prokopcová a kuchařka Markéta Hegerová.

Správce budov pan Jiří Chaloupek a jeho tým uklízeček Darina Karvaiová a Marcela Marešová jsou nedílnou součástí naší školy.

Mgr. Romana Prokopová