Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Coca-Cola cup 2016

Coca-Cola cup 2016Datum konání:
6.10.2016

Coca-Cola Cup 2016

I v letošním roce jsme přihlásili žáky a žákyně do největšího turnaje v kopané. Chlapecký tým měl zavítat do Dolní Čermné, ale po vzájemné domluvě se utkání konalo na hřišti ve Výprachticích. Říjnový termín byl šibeniční a nemohli jsme čekat na příhodnější počasí. Za chladnějšího čtvrtečního dopoledne jsme se tedy sešli ve Výprachticích a odehráli první kolo poháru. Mužstvo z Dolní Čermné naše kluky přehrávalo a celou dobu hru kontrolovalo. V utkání byly u světlé chvilky našeho družstva. Dostali jsme se i na dostřel soupeřovy branky a pokusili ji ohrozit. V závěru utkání nás dvěma hezkými zákroky podržel brankář Milan Jaroš. Skvělé publikum naše hráče neustále povzbuzovalo a vytvořilo opravdovou fotbalovou atmosféru. Za tuto podporu patří fanouškům velké díky. Po porážce 8:0 se naše družstvo s turnajem rozloučilo. Proti týmu složeného z aktivních hráčů to bylo opravdu těžké.  Rád bych uvítal ve škole více aktivních sportovců, kteří by mohli dosáhnout i na lepší výsledky. Rád bych touto cestou poprosil rodiče, aby podpořili své ratolesti a pomohli jim zažít radost výhry. Obětujte svůj čas a přihlaste své děti do sportovních klubů. V okolí jich není málo. Je to někdy dřina, ale i radost. Nejen pro děti, ale i pro vás rodiče.

20161006_113235.jpg  20161006_113256.jpg  Coca-Cola cup 2016  20161006_113322.jpg  Coca-Cola cup 2016  Coca-Cola cup 2016  Coca-Cola cup 2016  Coca-Cola cup 2016  Coca-Cola cup 2016

více foto zde

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů