Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Dětská scéna - recitační soutěž

Dětská scéna - recitační soutěžDatum konání:
20.3.2018

RECITAČNÍ SOUTĚŽ – DĚTSKÁ SCÉNA 2018

I letos jsme se zúčastnili oblastní přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna a opět jsme zavítali do Ústí nad Orlicí zkusit své štěstí. Soutěž se uskutečnila v úterý 20. března a ve středu 21. března. První stupeň reprezentovalo celkem osm žáků – Lucka Grossmannová, Natálka Stejskalová, Alenka Kristková, Radim Skala, Jonáš Junek, Josef Medek, Gabča Skalická a Lucka Štěpánková. Za druhý stupeň byli vybráni čtyři žáci – Jakub Nápravník, Sára Holubcová, Kája Prokopcová a Eliška Skalická.

Po příjezdu nás čekala prezence, zahájení a hlasová rozcvička a poté už následovala samotná vystoupení, na která bedlivě dohlížela tříčlenná porota. Přiznáme se, že nás trošičku provázela i nervozita. Přestože to bylo náročné a konkurence byla obrovská, zvládli jsme odrecitovat naše připravené básničky a texty nakonec na jedničku. Poté následovalo vyhodnocení, každý účastník dostal hezký upomínkový list a mlsání. Jakub Nápravník získal od poroty čestné uznání, za což mu velice blahopřejeme!!

Na závěr mi dovolte, abych poděkovala VŠEM zúčastněným žákům za jejich odvahu, čas a chuť se do soutěže zapojit. Moc si toho vážíme. Rovněž děkujeme za vzornou reprezentaci výprachtické školy.

rec. soutěž.jpg recitační soutěž...jpg recitační soutěž.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů