Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Dětská scéna - recitační soutěž

Dětská scéna - recitační soutěžDatum konání:
20.3.2018

RECITAČNÍ SOUTĚŽ – DĚTSKÁ SCÉNA 2018

I letos jsme se zúčastnili oblastní přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna a opět jsme zavítali do Ústí nad Orlicí zkusit své štěstí. Soutěž se uskutečnila v úterý 20. března a ve středu 21. března. První stupeň reprezentovalo celkem osm žáků – Lucka Grossmannová, Natálka Stejskalová, Alenka Kristková, Radim Skala, Jonáš Junek, Josef Medek, Gabča Skalická a Lucka Štěpánková. Za druhý stupeň byli vybráni čtyři žáci – Jakub Nápravník, Sára Holubcová, Kája Prokopcová a Eliška Skalická.

Po příjezdu nás čekala prezence, zahájení a hlasová rozcvička a poté už následovala samotná vystoupení, na která bedlivě dohlížela tříčlenná porota. Přiznáme se, že nás trošičku provázela i nervozita. Přestože to bylo náročné a konkurence byla obrovská, zvládli jsme odrecitovat naše připravené básničky a texty nakonec na jedničku. Poté následovalo vyhodnocení, každý účastník dostal hezký upomínkový list a mlsání. Jakub Nápravník získal od poroty čestné uznání, za což mu velice blahopřejeme!!

Na závěr mi dovolte, abych poděkovala VŠEM zúčastněným žákům za jejich odvahu, čas a chuť se do soutěže zapojit. Moc si toho vážíme. Rovněž děkujeme za vzornou reprezentaci výprachtické školy.

rec. soutěž.jpg recitační soutěž...jpg recitační soutěž.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář