Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮDatum konání:
7.6.2019

     Pro prvostupňové žáky z Výprachtic a Horních Heřmanic jsme připravili zajímavý a nezapomenutelný výlet do Brna. Nejprve nás čekala návštěva Janáčkova divadla. Zcela nás pohltilo třpytem, leskem, velikostí, atmosférou. Balet, který jsme viděli poprvé, byl velkou neznámou. Obavy se ale hned rozplynuly. Okouzlením jsme nemohli ani dýchat. Baletní pohádka s hudbou polského skladatele Bogdana Pawlovského a choreografií Witolda Borkowského nás ohromila. Kostýmy, scéna, živá hudba a sólisté sboru Baletu Národního divadla byli úchvatní. Pohádku všichni známe, ale až zde jsme si uvědomili, že není třeba slov. Hudební obrazy, tanec, emoce… To vše je balet. Krásné umění, jež nenechá nikoho lhostejným. 

    V odpoledních hodinách jsme se pak vydali do brněnské ZOO. Leží v městské části Brno-Bystrc na svazích Mniší hory. Otevřena byla již v roce 1953. Zaměřuje se především na kopytníky, ale chová i další atraktivní zvířata jako lední medvědy, tygry, opice, levharty, lvy, exotické ptáky. Výběhy jsou koncipovány jako džungle. Spatřit jsme mohli až 800 zvířat. Den v Brně jsme si všichni náležitě užili.

 Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno

Divadlo a Zoo Brno Divadlo a Zoo Brno