Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Divadlo v MŠ

Divadlo v MŠDatum konání:
3.10.2019

     Ve čtvrtek 3. října 2019 navštívili žáci I. třídy MŠ, do které přijelo divadlo JOJO s pohádkou Mášenka a medvědi. Příběh vyprávěl o holčičce Mášence putující podzimním lesem. Mášenka se ale nechovala na procházce správně.  Kopala do hub, křičela a byla tak rozdováděná, že se jí zvířátka bála a schovávala se před ní. Mášenka se najednou ocitla u chaloupky, kde bydleli tři medvědi. S obyvateli příbytku se hned skamarádila. Nejvíc si Mášenka rozuměla s malým medvídkem Mišutkou. Hráli spolu na schovávanou. Díky této hře se Mášenka naučila, jak se má v lese chovat. Být potichu, našlapovat opatrně kolem sebe a nic zbytečně neničit. Lesní zvířátka se přestala Mášenky bát a už před ní neutíkala.

     Dětem se divadlo moc líbilo. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další představení.

Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019 Divadlo v MŠ 2019


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů