Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > DOPOLEDNE V LANŠKROUNSKÉ KNIHOVNĚ

DOPOLEDNE V LANŠKROUNSKÉ KNIHOVNĚDatum konání:
8.11.2018

DOPOLEDNE V LANŠKROUNSKÉ KNIHOVNĚ

Žáčci z 2.třídy strávili čtvrteční dopoledne v Městské knihovně v Lanškrouně. Moc děkujeme ředitelce, paní Lindě Netušilové za velmi inspirativní a poutavé vyprávění. V dětech probudila opravdový zájem. Nadšení druháčci si odnášeli domů svou půjčenou knihu a průkazku čtenáře.

Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně Druhá třída v knihovně


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů