Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Dopravní hřiště Vysoké Mýto

Dopravní hřiště Vysoké MýtoDatum konání:
16.6.2022

Dopravní hřiště Vysoké Mýto

A je tu opět červen a naši žáci z 1. stupně (2.-5. třídy) se po dvou letech zase vrátili na dopravní hřiště do Vysokého Mýta. V praxi si zde vyzkoušeli své znalosti a dovednosti v dopravní výchově. Na tuto oblast se klade z pochopitelných důvodů v posledních letech mimořádný důraz. Naši žáci si na dopravním hřišti procvičili dopravní značky, řešili dopravní křižovatky, ale učili se i vzájemné ohleduplnosti, protože právě ta je důležitým předpokladem bezpečného provozu na silnicích. Zopakovali si i základy první pomoci. Závěrem si žáci 4. a 5. ročníku napsali pod vedením zkušeného vedoucího autodromu testy. Za úspěšné splnění získali průkaz cyklisty. Moc jim gratulujeme.

Vedoucí autodromu výprachtické děti opět pochválil za vzorné chování. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat rodičům, protože SRPDŠ zaplatilo cenu autobusu do Vysokého Mýta. Děkujeme. 

 

Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022
Dopravní hřiště 2022