Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Exkurze na hvězdárně

Exkurze na hvězdárněDatum konání:
14.10.2019

V šestém a devátém ročníku se na začátku školního roku probírá učivo o vesmíru a naší planetě. Pro zpestření výuky jsme se vydali do hvězdárny v Hradce Králové. Jelikož je program v planetáriích stále plný, tak jsme se dostali na exkurzi až v 13.00. Nezaháleli jsme však. Prošli jsme si planetární stezku v krásném prostředí přírodní památky Biřička a vyplňovali pracovní listy. Ve hvězdárně nás čekal poutavý program o naší sluneční soustavě. Zhlédli jsme zajímavý vzdělávací film o vesmírných srážkách. Následně jsme si mohli v praxi vyzkoušet princip Foucaultova kyvadla a také se seznámit s bezpečností při pozorování Slunce.

Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně Exkurze na hvězdárně


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů