Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Exkurze Praha

Exkurze PrahaDatum konání:
24.9.2018

Praha

Časně ráno, 24. září, odjížděly děti z první až čtvrté třídy na podzimní výlet do Prahy s přáním, aby jim alespoň trošku vyšlo počasí. Čekal je totiž hodně nabitý program. Žáci po příjezdu do Prahy nejprve absolvovali výstup na Petřín. Zvládnout výšlap po schodišti nahoru s počtem schodů 299 a pak zase dolů nebylo to nejtěžší. Výstup i sestup nám ztěžoval velký vítr, který se všude kolem rozhledny proháněl. Na vrcholu Petřína se dětem otevřel nádherný kruhový výhled na stověžatou Prahu a okolí.    V dálce jsme viděli i Říp.

Následovala návštěva Zrcadlového bludiště. Naše děti se s touto atrakcí jen těžko loučily.

Poté jsme se vydali k Pražskému hradu. Sem jsme se všichni těšili na střídání stráží a děti si to také patřičně užily. Valdštejnské zahrady se staly naší občerstvovací a odpočinkovou zastávkou. Žáci odtud pokračovali na Karlův most, Staroměstské náměstí a kolem Prašné brány došli až na hlavní nádraží, kde na ně již čekal autobus.

Výlet do Prahy se stal pro nás všechny nezapomenutelným zážitkem.

Mgr. Hana Katzerová

 

Exkurze Praha Exkurze Praha


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů