Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Exkurze v Agrospolu

Exkurze v AgrospoluDatum konání:
9.4.2019

Žáci sedmé třídy se v rámci učiva přírodopisu vydali na exkurzi do moderního kravína firmy Agrospol.  Hrstky žáků se ujala slečna Skalová a provedla žáky celým areálem. V moderních prostorách kravína, teletníku a dojičky se žáci dozvěděli mnoho zajímavých informací ze života hovězího dobytka. Také jsme se dozvěděli, že místní mléko musí splňovat přísné normy, jelikož se dodává do sýrárny u Litovle.  Exkurze byla velmi zajímavá a určitě se do společnosti Agrospol vrátíme. exkurze Agrospol

Odkaz zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů