Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > FLORBAL 4. a 5. tříd

FLORBAL 4. a 5. třídDatum konání:
13.2.2019

Naše škola byla pozvána na okrskové kolo ve florbalu do Horní Čermné. Vybrali jsme osm chlapců, čtyři ze čtvrtého a čtyři z pátého ročníku. Ve středu 13. 2. 2019 jsme vyrazili do čermenské tělocvičny. Cesta autobusem uběhla rychle a po osmé hodině už jsme byli na místě. Chlapci se převlékli a proběhla prezence. Po nástupu, na kterém jsme si vyslechli pravidla, mohl turnaj začít. Do boje se naši chlapci vrhli s plnou vervou. Chvílemi jsme ani nestíhali sledovat míček. Ve hře se vystřídali všichni hráči i oba brankáři. Celý turnaj proběhl bez zbytečných faulů, všechny týmy dodržovaly pravidla fair play. Chlapci si to užili a domů jsme odjížděli s diplomem za krásné třetí místo.

Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd Florbal 4. a 5. tříd


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů