Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Florbal žáků 8. a 9. tříd

Florbal žáků 8. a 9. třídDatum konání:
23.11.2022

Po dvouleté pauze se mohou opět konat sportovní soutěže žáků základních škol. V letošním roce jsme začali florbalem starší kategorie. V krásném prostředí červenovodské haly jsme mohli odehrát šest utkání. Proti hráčům z Jablonného, Králík a Letohradu neměli naši hráči velké šance. Mnohem lépe si vedli proti místnímu celku. Tento zápas zvládli a užívali si zasloužené emoce. Turnaj byl velmi dlouhý a časově náročný. Jedno vítezství nám zajistilo v okrsku až 6. místo.

Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků
Florbalový turnaj starších žáků