Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Florbalová sezóna začala

Florbalová sezóna začalaDatum konání:
12.11.2015

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce. Po neuvěřitelném nasazení, výborném útoku a skvělé obraně se jim to povedlo. Nejprve se rychle vypořádaly s týmem z Klášterce v poměru 5:0. Následně porazily Florbal tým vysoké Mýto 3:2.  Líšnici a tým Chocně porazily shodně 3:0. Naše družstvo se mohlo opřít o skvělou střelbu Káji, která dala devět branek a precizní obranou v provedení Natálky Urlichové. Obě patřily k ozdobám turnaje.  Ostatní členky družstva se také nenechaly zahanbit a pro svůj tým makaly na sto procent. Tu radost z výhry a jiskru v očích jim mohl závidět celý svět. Tak holky vzhůru do kraje a ať vám to vydrží.

Vítězný tým tvořily:

Zuzka Mertová, Eliška Kuttichová, Sára Holubcová, Míša Indrová, Natálka Netušilová Kája Grossmannová, Natálka Urlichová, Viktorka Štefanová

Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí  Florbal mladší žákyně Ústí nad Orlicí       


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů