Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Halloween od deváťáků

Halloween od deváťákůDatum konání:
5.11.2018

Halloween od deváťáků

Žáci deváté třídy si na pondělní dopoledne připravili pro své mladší spolužáky z prvního stupně krásnou haloweensko-dušičkovou akci. Během dopoledne žáčci prvního stupně postupně obcházeli stanoviště a plnily nejrůznější úkoly. Stanoviště bylo devět a na každém z nich čekal jeden deváťák. V tělocvičně pak byla připravena pekelná opičí dráha.

Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy Halloween deváté třídy - vítězné družstvo


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů