Úvod > Škola > Aktuality > Investiční projekty ve škole

Investiční projekty ve škole

20.9.2019

Investiční projekty ve škole

I letošní prázdniny byly na ZŠ Jindřicha Pravečka v duchu budování. Zlepšovalo se prostředí, ve kterém se naši žáci vzdělávají. Byla vybudována nová učebna jazyků a učebna informatiky. Obě učebny byly pořízeny z dotačních programů MAS Orlicko a za podpory obce Výprachtice.

V této jazykové učebně má pedagog naprostou kontrolu nad výukou snadným a intuitivním ovládáním. Výuka jazyků a komunikace mezi učitelem a žákem nabírá nového rozměru. Nyní je možno

• oslovit všechny žáky ve třídě přes mikrofon
  • rozdělit žáky do skupin
  • diskrétně konverzovat s libovolným studentem
  • nahrávat konverzace digitálně díky softwaru GoSound
  • využít mnoho dalších užitečných funkcí

Dočkali jsme se též otevření nové počítačové učebny. Vybavení odpovídá moderním požadavkům na výuku informatiky. Do učebny informatiky bylo nainstalováno 17 žákovských pracovních stanic a server.

Věříme, že zlepšením prostředí a vybaveností školy se zvýší i motivace žáků ke vzdělávání.

Investiční projekty Investiční projekty Investiční projekty Investiční projekty Investiční projekty Investiční projekty