Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > IX. ročník literární soutěže žáků druhého stupně

IX. ročník literární soutěže žáků druhého stupněDatum konání:
13.1.2022

IX. ročník literární soutěže

 I v letošním roce se naše děti zapojily do literární soutěže, kterou každoročně vyhlašuje Městská knihovna Lanškroun. Soutěžící měli na výběr z několika zajímavých témat: O čem sním, Život naruby a Každý mrak má stříbrný okraj. Do tvorby se všichni pustili s chutí a velkým nadšením.

V kategorii nejmladších žáků získala druhé místo Natálie Beranová z 6. ročníku, mezi staršími zazářily hned dvě naše žačky z deváté třídy. Druhé místo obsadila Elen E. Filipová, třetí pak Eliška Chládková.

Slavnostní předávání diplomů a cen se odehrálo v prostorách lanškrounské radnice, kde jejich výkony ocenil milými slovy pan starosta Radim Vetchý, paní ředitelka knihovny Linda Netušilová i všechny porotkyně soutěže.

Gratulujeme našim nadaným spisovatelkám a těšíme se na další plody jejich literární tvorby.

 

IX. ročník literární soutěže
IX. ročník literární soutěže
IX. ročník literární soutěže