Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Klub zábavné logiky a deskových her

Klub zábavné logiky a deskových herDatum konání:
3.4.2018

Klub zábavné logiky a deskových her

Stejně jako Čtenářský klub začal v říjnu tohoto školního roku i Klub zábavné logiky a deskových her, který byl rovněž určen žákům 4. a 5. ročníku. Vedoucími byly paní učitelky Mgr. Alena Machová a Mgr. Žaneta Fiebigerová. Do kroužku se přihlásilo 13 nadšenců, kteří mají rádi hlavolamy, rébusy, sudoku a hráčské souboje. Náplní schůzek bylo pochopit pravidla her, zahrát si je a hlavně s radostí a příjemným pocitem strávit čas po vyučování. Některé hry jsme si půjčovali v naší školní družině, některé hry si děti nosily z domova. Hlavně po Vánocích jsme byli dobře zásobeni. Sešli jsme se celkem šestnáctkrát, poslední schůzka byla v lednu. Klub zábavné logiky a deskových her měl veliký úspěch, děti mnohdy ani nechtěly hodinu ukončit, protože „hrát si“ přece baví každého. Věřím a doufám, že se nám podaří k takovéto aktivitě v budoucnu vrátit. 

                                                                                                                                                                        Mgr. Žaneta Fiebigerová

   Klub zábavné logiky - 1.jpg  Klub zábavné logiky - 4.jpg  Klub zábavné logiky 1.jpg                                                                                                                                      


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů