Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Klub zábavné logiky a deskových her II. stuápeň

Klub zábavné logiky a deskových her II. stuápeňDatum konání:
7.2.2019

Od 7. února se pravidelně scházíme na kroužku zábavné logiky a deskových her. Deset dětí z VI. třídy a jedna paní učitelka „si hraje, a tak nezlobí“. Děti se učí dodržovat pravidla, myslet kreativně a vyrovnávat se s prohrou. Rozvíjí schopnost soustředění, sebeovládání nebo řešení problémů. Snaží se plánovat a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí. Hraním týmových deskových her se rozvíjí komunikační dovednosti a vzniká přitom i prostor pro navázání důvěrnějšího vztahu. Ani čtenářská gramotnost nezůstává opomenuta. Při společném studiu pravidel se čtení s porozuměním jeví jako nezbytné.
Pro naše hraní máme ve škole k dispozici celou řadu nádherných her. Děti si ale nosí i své vlastní, se kterými by rády seznámily spolužáky. V plánu máme i tvorbu vlastní „deskovky“. Společně strávený čas si užíváme plnými doušky a 90 minut uteče vždy jako voda.

Klub zábavné logiky a deskových her Klub zábavné logiky a deskových her II. Klub zábavné logiky a deskových her II. Klub zábavné logiky a deskových her II. Klub zábavné logiky a deskových her II. Klub zábavné logiky a deskových her II.