Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Klub zábavné logiky a deskových her

Klub zábavné logiky a deskových herDatum konání:
13.2.2019

V úterý 13. února se poprvé sešla skupinka sedmi žáků z V. třídy, jež se přihlásila do klubu zábavné logiky a deskových her. Do konce tohoto školního roku proběhne kroužek celkem šestnáctkrát. Od manželů Hellerových, kteří přijeli k nám do školy prezentovat krásné hry a hlavolamy, se škola výborně vybavila nejméně třemi desítkami her. Věřím, že každé středeční odpoledne bude pro žáky zábavou a přispěje k rozvoji jejich logického myšlení.

Klub zábavné logiky a deskových her Klub zábavné logiky a deskových her                      Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her  Klub zábavné logiky a deskových her Klub zábavné logiky a deskových her Klub zábavné logiky a deskových her


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů