Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > KLUBY DESKOVÝCH A LOGICKÝCH HER

KLUBY DESKOVÝCH A LOGICKÝCH HERDatum konání:
1.3.2019

KLUBY DESKOVÝCH A LOGICKÝCH HER

    1. března naši školu navštívili manželé Hellerovi. Mají úžasnou profesi. Hrají zábavné, logické hry, které ochotně předvádí a vysvětlují. Proč nás navštívili? Naši učitelé a žáci se zapojili díky projektu Šablony II do Klubu zábavné logiky a deskových her. Obrovskou škálu her, jež nám nabídli, jsme nemohli za tři hodiny pojmout. Hry strategické, pátrací, logické, poziční, závodní, pro jednotlivce a tým nás ohromily. Na chvilku jsme se stali školáky a užili si zábavu. Mnoho her již zůstalo v naší škole. Vybrané hry nejsou vůbec jednoduché. Mnohé z nich prověří znalosti z oblasti přírody, historie, cestování, lidského těla, matematiky, logiky a českého jazyka.

      Už Jan Amos Komenský se ve svém díle Didaktika analytická vyjadřuje k vyučování jako k činnosti, která v žákovi budí snahu učit se hbitě, důkladně a s chutí.

Vybrané hry jsou určeny pro holčičky a chlapce od nejmenších školáčků až po slečny a kluky z druhého stupně. Díky klubům si mohou ve škole „hrát“ a učit se hbitě a s chutí. Uznejte sami, není to prima?

 

 

 Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her Klub deskových her