Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Krajské kolo Festivalu vědy a techniky mládeže v Pardubickém kraji

Krajské kolo Festivalu vědy a techniky mládeže v Pardubickém krajiDatum konání:
13.3.2019
Datum ukončení:
14.3.2019

Krajské kolo Festivalu vědy a techniky mládeže v Pardubickém kraji

     Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala pod záštitou JUDr. Martina Netolického, Ph. D., hejtmana Pardubického kraje, XII. ročník soutěže Festival vědy a techniky po děti a mládež v Pardubickém kraji. Soutěžní kategorie jsou: Junior (žáci ZŠ a příslušných ročníků gymnázií) a Středoškolák.

     Krajského kola, které se konalo v Pardubicích 13. 3. a 14. 3. 2019, se v naší kategorii účastnilo 63 projektů. ZŠ Jindřicha Pravečka Výprachtice reprezentoval projekt Plazmolýza buněk (Gabriela a Viktorie Skalická 6. tř.)

     Naše reprezentantky statečně bojovaly, ale hlavní cena, kterou je krátkodobá odborná stáž ve Francii zůstala pro letošek pouze přáním.


Krajské kolo AMAVET Krajské kolo AMAVET Krajské kolo AMAVET Krajské kolo AMAVET Krajské kolo AMAVET Krajské kolo AMAVET

001.jpg 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů