Úvod > Škola > Aktuality > Kroužky keramiky

Datum ukončení:
31.5.2022

Kroužky keramiky

Vážení rodiče, žáci, přátelé a příznivci naší školy! Ráda bych Vás dnes seznámila s prací dětí v našich keramických kroužcích.

Pro velký zájem byly v letošním školním roce otevřeny dva kroužky pro zájemce z prvního stupně a jeden pro zájemce ze stupně druhého. Dojíždí k nám i 12 dětí z Horních Heřmanic.

Děti tvoření z hlíny baví, jsou kreativní a samy se často diví, jak ty naše dvě hodinky rychle utíkají! Práce dětí jsou úžasné. I v minulých letech byly krásné, ale letos z nich mám obzvláště radost! Velice jsem si přála, aby hotové výrobky vidělo více lidí. Jistě by všichni ocenili, co se ve škole děje, jak jsou děti šikovné! Napadlo mě tedy, že bychom mohli představit naši činnost i na veřejnosti a uspořádat nějakou menší výstavu. Takovou příležitostí se mi jevil náš školní předvánoční jarmark. Vzhledem k epidemiologické situaci byl jarmark zrušen, bohužel. Nechtěli jsme se vzdát a domluvili jsme výstavu prací v předvánočním čase na obecním úřadě. Nedopadla ani ta. Nevadí. Když to nejde fyzicky, jde to alespoň virtuálně. Můžete se podívat zde… Toto jsou výrobky dětí prvního stupně naší i heřmanické školy. Omlouvám se žákům druhého stupně, kteří by si jistě také zasloužili svá dílka vystavit, ale nestihla jsem jejich výrobky nafotit dříve, než si je vždy odnesli domů. Doufám, že Vás tato díla potěší stejně, jako těší mě každý týden!

více foto zde

vedoucí kroužků 1. stupně