Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Literární soutěž 2021

Literární soutěž 2021Datum konání:
14.1.2022

Během posledních dvou měsíců minulého roku se žáci 4. třídy vrhli do psaní libovolných literárních útvarů. Přibližně polovina třídy se rozhodla, že své práce pošle do Literární soutěže, kterou vyhlásila Městská knihovna Lanškroun. Všichni si vybrali téma O čem snímPráce byly různorodé a originální. Mezi výherce však vybráni nebyli. I přes neumístění žáků se ozvala paní ředitelka z Městské knihovny s informací, že si jak knihovna, tak starosta zaslaných prací velice váží a že přijedou čtvrťáky navštívit a dát jim drobné odměny. Návštěva dorazila 22.12.2021 a dopadla velice kladně. Dětem bylo sděleno, že se jim práce vydařily, avšak v kategorii do které byli zařazeni patřili k nejmladším a tudíž měli starší trochu náskok. Všichni byli nadšeni a už se těší na další rok, kdy mají v plánu zkusit štěstí i ostatní, kteří se letos nezúčastnili. 

L. H., 4. třída

M. Ch, 4. třída

D. V, 4. třída

D. K. 4. třída

A. K. 4. třída

L. S.,4. třída

T. B., 4. třída

 

literární soutěž 2021
literární soutěž 2021
literární soutěž 2021