Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeňDatum konání:
27.11.2018

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

V úterý 27.11.2018 jsme se s žáky I.stupně vypravili do Letohradu na XX.ročník recitační soutěže NEBOJTE SE KLASIKŮ. 2.ročník reprezentovala Klára Štraufová, 3.ročník Lucie Jandejsková a 5.ročník Alenka Kristková a Martin Hlávka. Žáci 4. ročníku si připravili pohádku Rozum a štěstí. Zaznělo mnoho textů a porota měla těžké rozhodování. Krásné 2.místo získala Klára Štraufová.

Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Obrázek.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů