Úvod > Škola > Aktuality > Literární soutěž

Literární soutěž

27.11.2019

27. 11. jsme se s žákyněmi naší školy zúčastnili slavnostního vyhodnocení literární soutěže, kterou vyhlásila Městská knihovna Lanškroun. Zadaná témata (Kolik podob má svoboda a Tady a teď) děti oslovila a do psaní se pustily opravdu svědomitě. Jejich píle a odhodlání se vyplatily. V konkurenci bezmála 60 soutěžících získala děvčata hned tři ocenění.  Ve II. kategorii obsadila 2. místo Michaela Indrová a třetí pak Klára Grossmannová. Ve III. kategorii se prosadila Valerie Pfeiferová. Její umístění na bronzové příčce všechny potěšilo. Všem mladým a nadaným spisovatelkám velice děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž Literární soutěž