Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský kurz 7. a 8. třídy

Lyžařský kurz 7. a 8. třídyDatum konání:
5.2.2018
Datum ukončení:
9.2.2018

Začátek února začali naši žáci lyžařským výcvikem v Čenkovicích. Po rozpačitých začátcích se všichni rozjeli a hned první den zdolali místní sjezdovku. Největší pokrok zaznamenali ti, kteří na lyžích vůbec nestáli. Svojí snahou a chutí si dokázali, že zvládnou i tuto disciplínu. Jsme na ně pyšní a přejeme všem mnoho krásných zážitků na našich svazích.

Chtěl bych touto cestou poděkovat instruktorkám Katce Chládková a Haně Nápravníkové za profesionální přístup a skvělé vedení svých družstev.

Lyžák 2018 Lyžák 2018 Lyžák 2018 Lyžák 2018 Lyžák 2018 Lyžák 2018

více foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář