Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídyDatum konání:
9.2.2015
Datum ukončení:
12.2.2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.  Ve čtvrtek se už nikomu ani nechtělo zasednout v pátek do lavic. Z účastníků sálalo nadšení a radost nad tím, co se naučili. Musím říci, že tak šikovné žáčky jsem dlouho na lyžařském výcviku neměl. Tak milí, malí lyžaři, blíží se prázdniny a já doufám, že se uvidíme na kopci. Hodně lyžařských zážitků přejí vaši průvodci kurzem.

víc foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů