Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský výcvik Dolní Morava

Lyžařský výcvik Dolní MoravaDatum konání:
9.3.2020
Datum ukončení:
13.3.2020

Lyžařský výcvik na Dolní Moravě

V letošním roce jsme asi po patnácti letech zkusili lyžařský výcvik realizovat mimo domácí prostředí. Naší dočasným domovem se stal penzion v Heřmanicích a na svahy jsme dojížděli na nedalekou Dolní Moravu. Výcvik probíhal ve třech skupinách. Dvě družstva tvořili lyžaři a jedno družstvo se změřilo na snowboard pod vedením Kateřiny Chládkové, za což ji ještě jednou moc děkujeme.  

První dva dny nás na svazích provázelo jarní počasí. V dopoledních hodinách byl svah v perfektním stavu. S přibývajícími hodinami změknul. Všichni si tak mohli vyzkoušet lyžování na tvrdém a i měkkém svahu. Středeční den byl takový utužovací. Počasí nám moc nepřálo a výcvik jsme zkrátili. Měli jsme tím více času na odpočinek a také na turnaj ve stolním tenise. Večer jsme věnovali sledování videa, které jsme během obou dnů natočili. Čtvrteční a páteční výcvik probíhal za chladnějšího počasí a tím i na kvalitnějším povrchu.

Během kurzu dosáhli někteří opravdu obdivuhodných výsledků, jak na svahu, tak v penzionu. Podle hodnocení účastníků na iskole se výcvik celkem vydařil.

Chtěl bych pochválit všechny účastníky za téměř bezproblémový průběh a velmi slušné chování během celého kurzu. Myslím, že se mnozí hodně naučili a nemyslím tím jen lyžařské dovednosti.

Tak sportu zdar!

Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020 Lyžák 2020

více foto zde

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů