Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Mc Donald´s Cup

Mc Donald´s CupDatum konání:
3.5.2016

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku. Našimi soupeři byly týmy z Králik, Rudoltic a Jablonného. Po celý turnaj panovala velmi dobrá atmosféra a mladí fotbalisté se snažili, co to šlo. Po třech zápasech jsme skončili bez bodu, ale elán a radost ze hry si naši hráči nenechali vzít. Snad se podaří některé naše talentované hráče dostat do klubů, tak aby svůj talent rozvíjeli co nejvíce. Všem účastněným hráčům i hráčkám moc děkuji za krásný turnaj, za nasazení, elán a disciplínu po celou dobu turnaje. Už teď se těšíme na další ročník. Sportu zdar!

 

foto ve fotogalerii


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů