Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Mc Donald´s Cup

Mc Donald´s CupDatum konání:
3.5.2016

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku. Našimi soupeři byly týmy z Králik, Rudoltic a Jablonného. Po celý turnaj panovala velmi dobrá atmosféra a mladí fotbalisté se snažili, co to šlo. Po třech zápasech jsme skončili bez bodu, ale elán a radost ze hry si naši hráči nenechali vzít. Snad se podaří některé naše talentované hráče dostat do klubů, tak aby svůj talent rozvíjeli co nejvíce. Všem účastněným hráčům i hráčkám moc děkuji za krásný turnaj, za nasazení, elán a disciplínu po celou dobu turnaje. Už teď se těšíme na další ročník. Sportu zdar!

 

foto ve fotogalerii


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář