Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Mikulášská nadílka 2021

Mikulášská nadílka 2021Datum konání:
3.12.2021

Mikulášská nadílka

I do naší školy zavítala vzácná nadpozemská návštěva. Svojí přítomností nás poctil sám svatý Mikuláš i andělé Josefiel a Jonášiel. Samozřejmě nesměla chybět ani horda rozverných čertů a pekelně krásných čertic. Svatý muž měl v moudré knize zapsány všechny pochvaly i hříchy jednotlivých školáků. Dokázal mile pochválit i důrazně pokárat. Andělé děti potěšili sladkou nadílkou a čertíci udělali na tváři šmouhu pro štěstí.

Za krásnou nadílku velice děkujeme deváťákům, kteří si celý program pečlivě připravili.

 

Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka