Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Naše akční maminy ze SRPDŠ

Naše akční maminy ze SRPDŠDatum konání:
16.1.2019

Naše akční maminy ze SRPDŠ

Již po třinácté uspořádaly maminky ze SRPDŠ sběr papíru. Ve svém volném čase v odpoledních hodinách přijímaly papír, karton, noviny, letáky a časopisy. Každý list pečlivě zvážily. Brzy papírem naplnily taneční sál, doslova po „okraj“. Občané Výprachtic, děti, rodiče, učitelé, babičky, dědečkové přinesli neuvěřitelných 8 tun papíru. Naše maminky si protáhly svaly celého těla. Osm tisíc kilogramu narovnat a zvážit, tak to už je pořádná  „makačka“. Děkujeme všem, kteří přišli i přes nepřízeň počasí a přispěli našim dětem. Velký dík patří maminkám ze SRPDŠ.

Sběr papíru 2019 Sběr papíru 2019 Sběr papíru 2019 Sběr papíru 2019 Sběr papíru 2019 Sběr papíru 2019