Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva firmy BÜHLER

Návštěva firmy BÜHLERDatum konání:
19.10.2018

Návštěva firmy BÜHLER

Vedení školy navštívilo firmu BÜHLER, která sídlí v Žamberku. S firmou naše škola dlouhodobě spolupracuje. Dodává nám polotovary z kovu, které žáci opracovávají při pracovních činnostech. Vděčíme jí za vybavení školní dílny a stavebnice MERKUR. Firma BÜHLER vyrábí potravinářské stroje, které dodává do celého světa. Měli jsme možnost si závod projít a seznámit se s jeho výrobou. Podnik se 10. 11. bude prezentovat Dnem otevřených dveří. Součástí tohoto dne je soutěž TECHNÉ. I naši žáci se TECHNÉ velmi úspěšně zúčastňují. Pan ředitel Jiří Appeltauer: „Jsme pyšni na to, že otisky našich prstů jsou rozsety po celém světě“.

výrobky pro Bühler výrobky pro Bühler výrobky pro Bühler výrobky Bühler výrobky pro Bühler Büihler

Bühler Bühler fa Bühler